محل تبلیغات شما

تضادهایی که در زندگی با آنها برخورد می‌کنی، نه فقط خواسته‌هایی را در وجودتان شکل می‌دهد‌، بلکه شور و اشتیاق و توانایی‌هایی را در وجودت بیدار می‌کند که‌، اگر آنها را با باورهای قدرتمندکننده همراه کنید‌‌، آن خواسته به صورت طبیعی وارد زندگی‌تان می‌شود. تمام پیشرفت‌های بشر و تکاملی که امروز در جهان شاهد آن هستیم‌، نتیجه‌ی برخورد با این تضادها بوده است.

این قانون و شیوه‌ی رشد جهان است:

قرار بوده‌، ما به عنوان موجوداتی فرکانسی‌، وارد جهانی شویم که اساس آن پاسخ به فرکانس‌ها و بازتاب آنها در زندگی‌مان است. هدف ما از ورود به این جهان مادّی‌ این بوده کهبه واسطه‌ی برخورد با تضادها‌‌، خواسته‌های‌مان را بشناسیم و با ارسال فرکانسهای هماهنگ با آن خواسته‌، آنها را خلق کنیم. این طبیعت ماست.

اما آنچه باعث شده با وجود برخورد با تضادها و مشخص شدن خواسته‌هایت‌، هنوز به خواسته‌هایت نرسیده باشی‌، مقاومت‌های ذهنی‌، ترمزها و باورهای محدودکننده‌‌ای است که مثل یک سدّ‌، آن خواسته‌ها را پشت خود جمع کرده و اجازه جاری شدن آنها به زندگی‌ات را نمی‌دهد. اما به محض اینکه با کار کردن روی ذهنت‌ و کنترل کانون توجه‌ات‌، باورهای قدرتمندکننده تری می‌سازی‌، آن مقاومت‌های ذهنی برداشته می‌شود‌ و آن موانع را حذف می‌کند. سپس نعمت‌ها در زندگی‌ات جاری می‌شود.

من در گذشته به تضادهای بسیاری برخورد کردم و همان تضاد ها بود که زندگی مرا از اساس متحول کرد . من در یک شهر کوچک به دنیا امده بودم و محدودیت های فرهنگی زیادی که آن شهر برایم داشت مرا وادار کرد که درس بخوانم چون موقعیت خانواده ام در ان زمان بخوبی به من نشان میداد که من نمیتوانم بجز تحصیل راه دیگری برای خروج از این شهر پیدا کنم.

استرس شدید 9 شهریور

باورهای محدودکننده ی من

جلسه اول دروه عشق و مودت استاد عباس منش

برخورد ,باورهای ,شهر ,جهان ,می‌کند ,شدن ,برخورد با ,آنها را ,باورهای قدرتمندکننده ,من در ,توجه‌ات‌، باورهای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

توری استیل ایران دنیای عاشقانه